Kontaktujte mě

Pracuji pro klienty z celého světa.
Ráda budu pracovat i pro Vás.

Sandra Tejnecká

+420 602 173 966 san@sandraQe.comAKTUÁLNÍ DOSTUPNOST: pouze vybrané projekty 


Dlouhodobě spolupracuji s dalšími profesionály

foto Aleš Gába

Aleš Gába

Multipotenciální individuum :)

Multipotenciální jedinec od přírody, jehož touha poznávat svět a všemu porozumět je někdy až nesnesitelně otravná. Zároveň však skvělý odborník v oborech informatiky, správy firemního prostředí, systemizace, řízení malého, avšak efektivního kolektivu lidí a dobrý vyjednavač a nakonec i produktový fotograf. Jeho největší výhodou je, že se díky širokému spektru znalostí a všeobecnému přehledu rychle orientuje v nových problematikách a pomáhá tak najít rychlé a efektivní řešení problému.  
LinkedIn 

foto Lukáš Svoboda

Lukáš Svoboda

HTML/CSS Kodér

Lukáš má za úkol nakrmit vaše počítače či mobily tím správným HTML/CSS kódem, který se v jeho útrobách rychlostí blesku přetaví v perfektní webovou stránku. Důležité je nezapomenout přisypat ta správná kodérská koření pro všechna možná obskurní zařízení či oldschool verze prohlížečů, aby perfektní požitek z vyladěné grafiky měli pokud možno všichni návštěvníci.
www.lukassvoboda.cz

foto Jiří Lýsek

Jiří Lýsek

PHP a JavaScript programátor

Tvůrce redakčního systému QERD. Jeho úkolem je, aby webové prezentace bylo možné spravovat pomocí administračního rozhraní. Zabývá se také návrhem databáze, do které bude vaše prezentace ukládat data. Dokáže zpracovat vaše požadavky a převést je rychle na optimalizovaný PHP nebo JavaScriptový kód.
Takovéto weby ho baví


Podnikám na volné noze

Kaprova 42/14
110 00 Praha 1

IČ: 87196760 | DIČ: CZ8456302789 | Jsem plátce DPH
Fyzická osoba zapsaná v živnostenském rejstříku.


Sandra