Úspěšné projekty
  • Škoda Auto
  • Ministerstvo dopravy
  • Velvyslanectví Kanady v ČR
  • Nadace Partnerství
  • 2e
  • KPS Automobile
  • ZAPA

Co si myslí mí klienti o naší spolupráci

foto Diana Masopust

Diana Masopust Smart PPC Solutions

Sandra je úžasně talentovaná ilustrátorka a webdesignerka, která rychle přesvědčí svým profesionálním přístupem. Nejen, že poskytuje hodnotný vhled a činí promyšlená doporučení, je rovněž pozorný posluchač, který je schopný transformovat nápady do inovativních řešení. Spolupráce se Sandrou byl skvělý zážitek také proto, že je velmi pohotová, jasná a proaktivní v její komunikaci a díky tomu jsem se během spolupráce cítila velmi pohodlně. Kromě toho, její zodpovědnost přesáhla za konečné datum naší spolupráce, kdy aktivně monitorovala tým vyvíjející web, aby se ujistila, že finální výsledek naplňuje očekávání od designu a funkčností napříč všemi zařízeními. Spolupráci se Sandrou, jakožto výjimečnou webdesignerkou a ilustrátorkou se zaměřením na zákazníka, silně doporučuji.


foto Tomáš Krs

Tomáš Krs jednatel KPS Automobile s.r.o.
www.krs.cz

Chcete zůstat stát na místě, nebo v lepším případě na tom samém místě jen přešlapovat, a nebo se plánujete posunout dál? Stejný dotaz nám položila Sandra Tejnecká spolu s "jejím" fotografem Alešem Gábou, alias duo studioQe, před několika roky. Chtěli jsme něco udělat proto, abychom byli vidět. Měli jsme fotky ze své vlastní "produkce", měli jsme své galerie produktů a byli jsme přesvědčeni o tom, že to děláme správně. Nedělali. To Vám mohu zodpovědně říci až nyní, kdy jsme okusili skutečnou produkční fotku a kompletní galerie k produktům z pera studioQe. Není to samozřejmě zadarmo, není to za cenu fotky "z mobilu", ale výsledek nás ohromil. Vysoce pozitivní reakce zákazníků a veřejné vnímání naší společnosti se posunulo o mílové kroky vpřed a dnes zodpovědně tvrdíme, že to byl krok správným směrem a jediné, čeho litujeme, je to, že jsme Sandru a její práci nepoznali dřív. Chcete slyšet, že je budeme doporučovat?? Chtěli bychom, ale nemůžeme. Důvod?? Pragmatický. Chceme si je nechat pro sebe... :) protože druhá "společnost" tohoto typu prostě neexistuje!! Sandro a Aleši Díky!!


foto Vláďa Ponechal

Vláďa Ponechal Co-founder Vlapon innovation s.r.o.
www.planujvylety.cz

Se Sandrou jsme spolupracovali na tvorbě portálu pro cestovní ruch Planujvylety.cz. Sandra se podílela jak na kompletním grafickém návrhu, tak na namalování skvělého a velice pěkně zpracovaného ústředního obrázku celého projektu. Přístup Sandry byl velmi aktivní a kreativní. Spolupráce s ní byla výborná a už nyní se těším na další.


foto Mgr. Lukáš Svoboda

Mgr. Lukáš Svoboda Kodér
www.lukassvoboda.cz

Se Sandrou jsem měl tu čest spolupracovat na několika projektech a vždy ji velice rád doporučuji svým klientům. Na její práci si cením především perfektní orientace na sebemenší detail a velký důraz na uživatelskou funkčnost webu. Pokud hledáte šikovnou ilustrátorku nebo grafičku nejen pro váš webový projekt, pak se Sandrou nemůžete sáhnout vedle.


foto Mgr. Tomáš Konečný

Mgr. Tomáš Konečný Vedoucí internetového prodeje
www.i-matrace.cz

Pokud čtete tyto řádky, našli jste právě grafičku vašich snů a hledat jinde by bylo jen ztrátou času. Věřte, že se skutečně budete těšit na e-mail s přílohou nová_grafika. A jestli jste si prohlédli Sandřinu prezentaci, asi tušíte, že jste narazili na velmi schopného profesionála. Není víc co psát. Tuhle spolupráci musíte zažít.


foto Eva Lišková

Eva Lišková Provozovatelka služby Pohádková svatba
www.pohadkovasvatba.com

Hledala jsem grafické studio velmi dlouho. Prošla jsem nespočet webů inzerujících grafiků, včetně jejich portfolia a referencí. Nic z toho nebylo to, co jsem hledala a chtěla. Potřebovala jsem, aby byl svatební web fresh, moderní, krásný a přesto vypovídal o tom, že je webem svatebním, a aby vystihoval název mé agentury. Až slečna Sandra mě uchvátila svými výtvory, a tak jsem ji požádala o koncept. Následovala schůzka a pak už jsme se dohodly na samotné realizaci grafiky. Se slečnou Sandrou se velmi dobře spolupracuje a veškeré mé připomínky byly buďto vyslyšeny nebo logicky odůvodněny a z mé strany zrušeny. Výstup náhledu na můj nový web byl překrásný. Ještě jsme doladily některé detaily a web mi Sandra připravila pro technickou realizaci, ačkoli tato realizace byla zajištěna úplně jinou firmou. Veškeré podklady byly perfektně připraveny a firma, která pro mě tuto technickou stránku zajišťovala byla taktéž se vším velmi spokojena, včetně rychlé komunikace.


foto Mgr. Michal Binka

Mgr. Michal Binka vedoucí marketingu KAJOT Group

Slečna Tejnecká pro nás zpracovávala kalendář, ve kterém jsme potřebovali pokročilejší znalosti a zkušenosti s retuší a postprodukcí fotografie. Její jednání – od počáteční schůzky po odevzdání finálních dat – bylo zcela profesionální, rychlé a konstruktivní. Výsledné zpracování předčilo naše očekávání, navíc bylo dodáno v rekordně krátkém čase. Spolupráci se sl. Tejneckou mohu vřele doporučit, dočkáte se kvalitního a kreativně pojatého výstupu.


foto Pavel Stein

Pavel Stein provozovatel webu krmimkvalitne.cz
www.krmimkvalitne.cz

Jsem velmi rád, že jsem design našeho nového internetového obchodu s krmivy pro psy a kočky svěřil právě slečně Tejnecké. Výsledek předčil mé očekávání a díky originálnímu designu se jednoznačně odlišujeme od konkurence. Jsem perfekcionista a slečně Tejnecké se podařilo nastavit laťku pořádně vysoko. Proto jsem po dokončení designu webu neváhal a naši spolupráci jsme rozšířili o grafické práce na nejrůznějších propagačních materiálech. Oceňuji profesionální přístup, výbornou vzájemnou komunikaci a dodržování dohodnutých termínů.


foto Petr Kazda

Petr Kazda koordinátor certifikace Cyklisté vítáni
www.cyklistevitani.cz

Děkuji Sandře za úspěšnou spolupráci na grafice webů certifikace Cyklisté vítáni, Moravských vinařských stezek a dalších stránkách o stezkách Greenways v České republice. Sandra patří k hrstce grafiků, kteří umí originálně, včas a za naslouchání klientů vytvořit dílo, se kterým nás baví každý den pracovat. Rukopis vtisknutý rodině našich webů nás dokázal jasně odlišit od masy konkurenčních stránek.


foto Dr. Mgr. Josef Podstata

Dr. Mgr. Josef Podstata Toho času ředitel Moravského divadla Olomouc, p.o.
www.moravskedivadlo.cz

Za Moravské divadlo Olomouc rád potvrdím, že spolupráce se Sandrou Tejneckou probíhala naprosto profesionálně, vstřícně a v dohodnutých časových horizontech. Zároveň jsme si s velkým uznáním cenili kreativity a velké míry odbornosti při práci na zadaném úkolu, relaunchi webových stránek našeho divadla. S výsledkem byli všichni zúčastnění maximálně spokojeni.


foto Michal Jirásek

Michal Jirásek Český svaz orientačních sportů
www.orientacnisporty.cz

Na spolupráci se Sandrou si nejvíc cením její ochoty prosazovat svůj odborný názor – ale zároveň schopnost z něj ustoupit, pokud daná věc pro zákazníka z různých důvodů není možná. A když k tomu přidám rychlou komunikaci i domluvu, byla naše spolupráce příjemná a obohacující. Díky za ni!


foto Petr Bartoš

Petr Bartoš vývojář a projektový manažer

Rádi hledáte, ale ještě raději nacházíte? V Sandře Tejnecké jsem našel grafičku, která je profesionální, dodržuje slovo i termíny (což je krása zažívat), vytváří opravdu hezkou grafiku a je sebevědomě upřímná – takže mi říká i věci, co nerad slyším, ale jsou důležité, aby výsledek našeho snažení byl skvělý. Toho si hodně vážím. Díky za úžasnou spolupráci.


foto Markéta Záleská

Markéta Záleská Hanácký farmářský trh
www.olomouckytrh.cz

Se Sandrou Tejneckou jsem začala spolupracovat před čtyřmi roky, kdy vytvořila vizuální styl Hanáckého farmářského trhu, který v Olomouci organizuji. Oceňuji její maximální vstřícnost ke klientovi, profesionalitu, kreativitu a spolehlivost. Na základě této pozitivní zkušenosti hodlám naši spolupráci rozvíjet dál.


foto Mgr. Magdalena Čevelová, MBA

Mgr. Magdalena Čevelová, MBA specialistka na marketing nezávislých profesionálů a malých firem
www.cevelova.cz

Sandra vytvořila nové logo pro mého klienta, firmu z Austrálie. Výsledek dobře vypadá a podle mě i dobře odpovídá zaměření klienta. Oceňuji zejména vedení zakázky. Sandra perfektně zvládla komunikaci v angličtině, spolupráci na dálku i obtíže spojené s časovým posunem. Doporučuji!


foto Tomáš Krs

Tomáš Krs jednatel KPS Automobile s.r.o.
www.krs.cz

Na Sandru a její studioQe jsme nenarazili sami, ale oni na nás a musím s čistým svědomím potvrdit, že jsme za to rádi. Shoda všech náhod tomu chtěla, že jsme Sandru Tejneckou oslovili našimi produkty a ze zákazníka se tím stal náš dodavatel. Krátkou, ale naprosto výztižnou formulací nás v krátkém rozhovoru přesvědčila o tom, že naše marketingové image by mělo dostát změn. Touto tématikou jsme se zabývali již dříve, než nás Sandra oslovila, ale ten správný impuls přišel ve chvíli, kdy jsme měli možnost vidět a posoudit její realizované projekty. Nebylo co dál řešit a se Sandrou jsem to spustili... dnes již fungují zcela nové webové stránky v naprosto špičkovém designu a hlavně dle našich představ. Pokud si myslíte, že Vám budu studioQe doporučovat, tak se mýlíte. Vy nemáte totiž stejně jinou volbu, pokud chcete špičkový produkt a špičkový přístup a dorazili jste až sem. Vytočte jejich číslo, dohodněte si pohovor a uvidíte, že za pár týdnů, nebo měsíců budete psát podobnou recenzi jako já!!


Andrea Burešová RezervaceNajisto.cz, Prezuti.cz

Na Sandru Tejneckou jsme narazili zcela náhodně při brouzdání po webu, kde jsme hledali kreativní agenturu pro náš nový projekt. Hned od začátku jsme se setkali s velmi vstřícným, nápomocným, ale především kreativním přístupem a spolehlivostí. Toto opravdu není běžné a to máme již několikaleté zkušenosti. Sandra Tejnecká nám ve velmi krátké době dodala návrh, který byl prostě skvělý. Proto jsme u našeho dalšího projektu vůbec neváhali a opět ji oslovili. Jsme rádi, že i do budoucna se můžeme o tohoto partnera opřít.


foto Robert Lucák

Robert Lucák Managing Director, CaseLiner® Europe s.r.o.
www.caseliner.eu

Sandra Tejnecká přistupuje ke svým zákazníkům profesionálně. Oceňuji rychlost, pohotovost a kreativitu při naší spolupráci. Jsme rádi, že jsme našli partnera, který splňuje naše představy.


Robert Chytil Provozovatel webu ObchodCerpadel.cz a AquaTrend.cz
www.obchodcerpadel.cz

Rád bych se vyjádřil ke spolupráci se Sandrou Tejneckou potažmo s firmou studioQe. Na tuto firmu jsem narazil čistě náhodou na webových stránkách, které právě stvořila Sandra Tejnecká a její spolupracovníci. Design stránky mě oslovil natolik, že jsem ji ihned kontaktoval a domluvil první schůzku. Výsledkem naší spolupráce je náš nový e-shop čerpací techniky. Ohlasy na web jsou veskrze pozitivní a to nejen díky grafice, ale i přehlednosti obchodu. Navíc není problém se domluvit na inovacích webu, které vždy odpovídají našim představám a v konečném důsledku nabízí větší komfort pro návštěvníky. Její práci mohu jen doporučit. S výsledkem budete jistě spokojeni stejně tak, jako naše firma.


Mick Murillo WAUV project, Denmark

I am a danish based start-up company. I was trying to find someone outside of Denmark, to help me with some graphic details on our website. I kept returning to Sandra, because I liked the visual style in her designs. Sandra´s approach is very professional. She asked some daring questions, so she had a full view on my demands and wishes, before she took on the assignment. Being in a global world, only using email and phone (we still haven´t meet), we agreed on the terms of the assignment, the price and timeframe. Sandra has a sense for the details and her creation is remarkable. In the future I will always use Sandra for all the design works. I will recommend Sandra because she gave me more than I could ask for, and made the whole process easy. Anyone can feel “safe” when Sandra takes on a task and turns small good ideas into great and amazing design work.


David Kubášek jednatel firmy MARITIME s.r.o.

Se Sandrou spolupracuji dlouhodobě, a to k maximální spokojenosti mě jako jednatele společnosti i našich klientů. Je grafickou duší firmy. Od chvíle první spolupráce jsem věděl, že po půl roce hledání grafika jsem nalezl toho, koho jsem hledal. Sandra je profesionál, který nejprve naslouchá opravdu laickým a neomaleně prezentovaným přáním, aby následně vytvořila velmi kreativní práci korespondující s celkovou grafickou image naší firmy. Sám jako perfekcionista jsem vždy překvapen jejími stálými inovativními nápady realizovanými komplexně, v impozantně krátkých termínech a téměř vždy bez nutnosti další korekce. Jelikož je naše působnost mezinárodní, často se také setkávám s obdivem naší grafické prezentace u zahraničních firem, a to mnohdy velkých korporací. Sandra je jednoznačně naše firemní stříbro a bez nadsázky můžu říct, že při řízení své firmy mám o jednu velkou starost méně. Jednoznačně doporučuji!


Concept Art - hasič budoucnosti

Klient / projekt Concept Art - hasič budoucnosti


ilustrace & digital art